Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 4 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20190063 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Cream |
| Quantity | 1 Pc/Lot |
| Model Number | LP018 |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 5g |
| Brand Name | O'CHEAL |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Balm |
| Items | Ocheal Sleeping Maintenance Moisturizing Lip Gloss Mask |
| Function | Plump Lips Serum Care Nourishing Lip Mask Balm With Brush |
| Package | 1 Pc/Lot |
| Color | Clear |
| Feature | Long Lasting Moisturizing Lipstick Lips |
| Port | Guangzhou |
Instock
There are no reviews yet.