Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.168 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 9 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | COMBO |
| Fragrance | Bleaching Face Body Cream |
| Certificate Number | Moisturize Body Care Cream |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Bleaching Face Body Cream |
| Model Number | Body Firming Cream |
| Feature | MOISTURIZING, Nourishing |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | OceAura |
| Shelf Life | 3 Years |
| Use | BODY |
| Distributor/Importer | Skin Lightening Cream |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cream |
| Date of Manufacture | Body Cream Skin |
| Manufacturer | Moisturizing Body Lotion |
| Type 1 | Body Moisturizer |
| Type 2 | Body Lotion for Dry Skin |
| Type 3 | Lotion for Men |
| Type 4 | Body Skin Care Products |
| Type 5 | Body Lotion for Women |
| Type 6 | Moisturizing Cream |
Instock
There are no reviews yet.