Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SFY23 |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, EMC, LVD |
| Shape | Water Drop |
| Battery Type | none |
| Power Generation | Touch |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | RXSFY |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | DC |
Instock
There are no reviews yet.