NEW 37% discount! 2024 Wattsan Hot Sale Portable Handheld 1500W Fiber Laser Welding Machine LASER-WELD-Q1500
Attributes
Hign-concerned ChemicalNone
Rated Voltage220V
OriginMainland China
Model NumberFS
CertificationCE
Brand NameNoEnName_Null
ControllerQilin Brand
Cooling ModeWater cooling
Water chiller2P, built-in chiller
View all attributes
Vendor
Mota
Security & Privacy
Crypto payment
Instock
Seller
Additional information
Weight 135 kg
Dimensions 120 × 65 × 90 cm
Hign-concerned Chemical
None
Rated Voltage
220V
Origin
Mainland China
Model Number
FS
Certification
CE
Brand Name
NoEnName_Null
Controller
Qilin Brand
Cooling Mode
Water cooling
Water chiller
2P, built-in chiller
Working Voltage
AC220V / 380V
Application Material
Steel and Stainless Steel
Adjusted spot range
0.1-3mm
Laser frequency
50-20000Hz adjustable
Warranty
One Year
Reviews
Leave a review about this product.
There are no reviews yet.
NEW 37% discount! 2024 Wattsan Hot Sale Portable Handheld 1500W Fiber Laser Welding Machine LASER-WELD-Q1500 1