Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | AIGS |
| Item Weight | 10-80G |
| Metals Type | None |
| Main Stone | amethyst |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | LUOMAN XIARI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| color | Purple |
| hole size | 1mm |
| outside size | as picture |
| use | For jewelry making |
| type 1 | Diy bracelet necklace earrings |
| type 2 | Spacer beads, round stone beads |
| type 3 | DIY Women's bracelet necklace |
| type 4 | Diy handmade accessories |
| material 01 | 100% Natural Amethyst |
Instock
There are no reviews yet.