Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | GTC |
| Item Weight | About 3, 6g |
| Model Number | Peridot R18/26/C28 |
| Item Height | 2mm, 3mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Peridot |
| Item Shape | Faceted Round |
| Origin | MM(Origin) |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Price for / Strand Length | 1 strands / 39cm |
| Faceted Round Beads / Strand | About 190 / 139 Beads |
| Faceted Cube Beads / Strand | About 190 Beads |
| Hole Size | 0.4mm, 0.5mm, 0.6mm +-0.1mm |
Instock
There are no reviews yet.