Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | fitness tracker, sleep tracker |
| Model Number | RP0366 |
| Shapepattern | plant |
| Style | TRENDY |
| Pendants Type | slide |
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Gender | Women |
| Brand Name | PONGT |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
| metal color | zinc alloy |
| main stone color | as the picture shows |
| material | crystal stone |
| For Occasion | Street, Party, Everyday |
| Place of Origin | From China |
| other style | vintage, simple |
| weight | 16g |
| size | 2cm*4cm |
| Environmental Standards | Nickel, Lead and Cadmium Free |
| item type | pendulum |
Instock
There are no reviews yet.