Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Item Weight | 0.03 |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Turquoise |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Gem Type | Natural Emerald Sapphire |
| Color | Emerald Green |
| Clarity | VVS |
| Application | Making Ring Necklace Pendants, DIY Birthday Gifts, Anniversary Gifts, Wedding Gifts |
| Features | Sparkling brilliant gorgeous |
| size | 10.0mm 4ct |
Instock
There are no reviews yet.