Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 9 cm |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | quality |
| Model Number | A |
| Thread Count | ≥600s |
| Fabric Count | 80 |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Back |
| Feature | memory |
| Filling | Latex Foam |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Decorative, massage, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Tianjin |
| name1 | latex pillow |
| name2 | latex pillows |
| name3 | latex pillows for sleeping |
| name4 | latex pillow couple |
| name5 | latex pillowcase |
| name6 | latex pillow thailand |
| name7 | latex pillow cover case |
Instock
There are no reviews yet.