Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Qualified |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Shape | Column |
| Part | Neck |
| Feature | Anti-Snore, Massage |
| Filling | Latex Foam |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Bedding |
| Brand Name | Brangdy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| applicable population | adult |
| height | 0-0cm |
| Applicable number of people | Single |
| pattern | solid color |
| Applicable space | Bedroom |
| Fabric material | Cotton |
Instock
There are no reviews yet.