Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Natural Material | YES |
| is_customized | No |
| Regional Feature | CHINA |
| Theme | Flower |
| Style | Modern Style |
| Material | CRYSTAL, rough labradorite |
| Origin | Mainland China |
| Dropshipping/Wholesale | Support |
| Size | 8x6x3cm |
| Weight | 23g |
Instock
There are no reviews yet.