Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Quantity | 1pcs, 1pcs |
| Size | 17×11.7cm |
| Material | Sponge |
| Model Number | Sponge Puff |
| Brand Name | Firstsun |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | cosmetic puff |
| Name | Natural Soft Konjac Bath Brush |
| Product weight | 16g |
| Uses | bath, wash your face |
| Packaging size | 17×11.7cm |
| Color | As shown in the picture(7 color optional) |
| feature1 | Bath Brush/Massage Brush/bath puff |
| feature2 | Household bathroom shower wash |
| feature3 | Body Clean Tools |
| feature4 | Body exfoliating sponge brush |
| feature5 | Massage SPA Scrubber |
| feature6 | skin care |
| feature7 | dead skin remove |
| feature8 | Bathroom Accessories |
| feature9 | Bathroom Products |
| support | dropshipping/wholesale |
| shipment | fast shipping |
Instock
There are no reviews yet.