Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Knot | Double Knot |
| Size | 8*10 |
| Model Number | PU Men Toupee |
| Toupee Base | PU |
| Hair Material | European Hair |
| Toupee Texture | 30mm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 6 months |
| Longest Hair Proportion | >=60% |
| Brand Name | evagloss |
| Origin | Mainland China |
| Prosthesis Male Wigs | Prosthesis Male Wigs |
| Pure Handmade For Men Wigs | Pure Handmade For Men Wigs |
| hair system for men | hair system for men |
| hair pieces for men | hair pieces for men |
| male hair prosthesis | male hair prosthesis |
| men hair wig | men hair wig |
| prosthetic hair mens wig | prosthetic hair mens wig |
| wig for men hair | wig for men hair |
| Men's capillary prothesis | Men's capillary prothesis |
Instock
There are no reviews yet.