Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Knot | V loop |
| Size | 8×10 7×10 7×9 6×8 6×9 6×7 |
| Model Number | LC2022030402 |
| Toupee Base | PU |
| Hair Material | Indian Hair |
| Toupee Texture | 30mm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 6 months |
| Longest Hair Proportion | >=60% |
| Brand Name | Eversilky |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.