Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Mood Tracker |
| Model Number | A101-22A023 |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Classic |
| Material | Stone |
| Pendants Type | slide |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | VGDS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangxi |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| Pendant Size | About height 25mm, Width 20mm, Thickness 6mm |
| Weight | About 8g |
| Chain length | About 60cm |
| Support custom | Logo, Font, Symbol, Pattern, etc |
| Custom Minimum | 50 pcs |
| Custom Prices | Contact us, provide you with the most favorable quotation! |
Instock
There are no reviews yet.