Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 34 × 15 cm |
| Certification | CB |
| Installation | Built-In |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Applicable air source | Natural gas/LPG |
| Panel material | High temperature tempered panel |
| Product Size | 430*330*150mm |
| Hole Size | Width 260-290mm/Length 380-400mm |
Instock
There are no reviews yet.