Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Certificate | No |
| Size Per Pearl | other |
| Item Weight | 11-28g |
| Model Number | SZ200515005 |
| Pearl Quality | A |
| Item Height | 36cm |
| Pearl Type | Freshwater Pearls |
| Main Stone | PEARL |
| Item Shape | Oval Shape |
| Brand Name | LVQIQI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | fashion |
Instock
There are no reviews yet.