Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Compatibility | None |
| Function | Decoration |
| Model Number | Unbranded |
| Shapepattern | Bullet Shape |
| Style | TRENDY |
| Material | Stone |
| Pendants Type | SOLITAIRE |
| Metals Type | Copper |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SIDONGSHI |
| Item Type | PENDANTS |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Chain length | 7inch/18cm |
| Size | 60x10mm |
Instock
There are no reviews yet.