Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certificate | No |
| Item Weight | 0, 03 |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Turquoise |
| Item Shape | Oval |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Gem Type | Natural Mineral Emeralds |
| Dimension | 9x11mm |
| Color | Green |
| Shape/Cut | Oval Cut |
| Clarity | Treatment |
| Jewelry Making | for Pendant, Earring, Engagement Ring |
Instock
There are no reviews yet.