Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brush Material | Polyamide |
| Model Number | Rubber cleaning wipes |
| Hair Type | Rubber cleaning wipes |
| Handle Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Material | Natural rubber |
| Size | Approximately 7 * 5cm |
| Household Cleaning Tools | Rubber cleaning wipes |
Instock
There are no reviews yet.