Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Item Weight | 0.03 |
| Metals Type | None |
| Main Stone | SAPPHIRE |
| Item Shape | Oval |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Gem Type | Blue Sapphire |
| Color | Blue |
| Shape/Cut | Oval |
| Treatment | Unheated |
| Clarity | VVS 5A |
| Jewelry Making | for Pendant, Earring, Engagement Ring |
Instock
There are no reviews yet.