Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | NONE |
| Type | Tissue Canister, Home Decoraiton Accessories |
| Applicable Tissue | Removable Tissue |
| Model Number | BB0018 |
| Laying Method | Seat Type |
| Style | Japan Style |
| Material | BAMBOO |
| Origin | Mainland China |
| Small size | 16cm*11.8cm*8cm |
| Large size | 21.8cm*11.8cm*8cm |
| Feature | Very durable, can be used for 10 years |
Instock
There are no reviews yet.