Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Item Weight | About 16-17g/ strand |
| Model Number | K5-46 |
| Item Height | 5-11*14-21mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Amber |
| Item Shape | IRREGULAR |
| Brand Name | JSES |
| Origin | AU(Origin) |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Material | 100% Natural Baltic Amber |
| Length about | About 38-39cm |
| Hole about | 1mm |
| Place of Origin | LT |
| Color | 100% natural, untreated |
| Usage | Ideal for everyday wear, special occasions, or as a thoughtful gift. |
| Features & Benefits | Each bead is carefully selected from high-quality Amber, Vivid yellow color, Healing Properties |
Instock
There are no reviews yet.