Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | Approx 10-60g/strand |
| Model Number | F2-8-1, F2-8-2, F2-8-3, F2-8-4 |
| Item Height | 4mm 6mm 8mm 10mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Chalcedony |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | AU(Origin), AU |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Material | Australian Chalcedony |
| Color | Natural |
| Use | DIY, Handmade, Jewelry Making Design |
Instock
There are no reviews yet.