Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | GTC |
| Item Weight | About 6g |
| Model Number | Multiple Tourmaline |
| Item Height | 2mm3mm4mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Tourmaline |
| Item Shape | Square-shape |
| Origin | BR(Origin) |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Price for / Strand Length | 1 strands / About 32cm |
| Faceted Cube Beads / Strand | About 120 Beads |
| Hole Size | 0.5mm +-0.1mm |
Instock
There are no reviews yet.