Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 Pc |
| Size | 12.6*11.5cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | 1Pcs* Eyelash Extension Training Holder |
| Brand Name | NATUHANA |
| Item Type | Makeup Tool Kit |
| Origin | Mainland China |
| Color | White/pink |
Instock
There are no reviews yet.