Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Number | 1001809197 |
| Certificate Type | GTC |
| Item Weight | About 8g-28g |
| Model Number | 28Chip |
| Item Height | Rought Size |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Amber |
| Item Shape | Chips |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Origin | PL(Origin) |
| Price for / Strand Length | 1 strands / 39cm |
| Beads / Strand | Unknow |
| Hole Size | About 1mm |
Instock
There are no reviews yet.