Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7 × 7 cm |
| Light Source | LED bulbs |
| Model Number | NATFIRE SF2 |
| Brand Name | NATFIRE |
| Origin | Mainland China |
| Irradiation Distance | 1200-1500 Meters |
| Rainproof | IPX5 |
| Size | 156mm x 43mm x 31mm |
| Material | Aluminum |
| Charger | Rechargeable |
| Main Modes | 3+2 Light Modes |
| Output Power | 0001mw |
| Special Funtion | Power Bank Function 5000mAh |
| Rechargeable Battery Built In | 21700 Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.