Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Applicable Scene | Daily |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | |
| Pant Style | regular |
| Length | shorts |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| Gender | MEN, Men/male |
| Item Type | shorts |
| Size | M, L, XL, XXL, XXXL |
| pattern | cartoon print |
| Applicable season | Summer |
| Applicable scenarios | Daily/sports |
| Quality | High quality |
| Error range | 1-3cm |
Instock
There are no reviews yet.