Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water tank volume | from 300 to 499 ml |
| Water jet principle | Monojet |
| Power type | RECHARGEABLE |
| Number of operating modes | 3 |
| Number of nozzles | 2 |
| Power Source | Electric |
| Age Group | adults |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Type | Portable |
| Brand Name | Mornwell |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Oral Irrigator |
Instock
There are no reviews yet.