Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 35 cm |
| Model Number | new |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Material: | aluminum panel, galvanized sheet |
| Product size | 360 * 295 * 203mm |
| Material thickness | 1.0mm |
Instock
There are no reviews yet.