Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | 16GB |
| Hard Drive Capacity | 500GB |
| Model Number | J6413 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | J6413 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Brand Name | YSJMNPC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.