Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Surface Width | 8mm |
| Setting Type | Bezel Setting |
| Rings Type | Cocktail Ring |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | Vintage |
| Occasion | party |
| Material | Metal |
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | VIAGIRLS |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
Instock
There are no reviews yet.