Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 7 × 7 cm |
| Lens Width | 53mm |
| Lens Height | 37mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | STAINLESS STEEL |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Brand Name | ShangeWFJia |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE, None |
| Style | Rectangle |
Instock
There are no reviews yet.