Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.403 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Rectangle |
| Specification | 60*40*30cm |
| Model Number | — |
| Use | Bedding |
| Load | 120 kg |
| Technics | Carved |
| Style | Japan Style |
| Capacity | 50L |
| Material | Non-Woven Fabric |
| Lattice Quantity | — |
| Product | Clothing Organizer |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Storage Boxes & Bins |
Instock
There are no reviews yet.