Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Large(Max Length>50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | Others |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| NO | Diaper Bags |
| Lining texture | Dacron |
| Function | Waterproof, heat preservation and wear resistance |
| Material quality | Oxford cloth |
| Backpack system | Curved shoulder straps |
Instock
There are no reviews yet.