Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | NONE |
| Type | Tissue Canister, Cartoon Tissue Box |
| Applicable Tissue | Removable Tissue |
| Model Number | W1908208BTG |
| Laying Method | Seat Type |
| Style | Modern Style |
| Material | Plastic, Plastic |
| Brand Name | WBBOOMING |
| Origin | Mainland China |
| Size | 21.5×12.5x11cm |
| Net Weight | About 246.7g |
| Color | White, Black |
| Use | Bathroom, Kitchen and Living Room Tissue Box |
| Package | One Piece |
Instock
There are no reviews yet.