Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Bandwidth | PCB 54mm x 85.5mm x 11mm |
| Frequency Range | 10KHz -1.5GHz |
| Output Power | USB 5V 120mA |
| Brand Name | SeeSii |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.