Instock
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 75 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Housing Material | Plastic |
| Max. Water Consumption | 10-12 liters per cycle |
| Washing Mode | Drip Washing Type |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Quality assurance service | More than 5 years |
| after-sales services | Online technical support, free spare parts, others |
| Engineering solution capability | Graphic design, 3D modeling design, cross-category assemblies |
| application scenario | kitchen |
| Design style | Modern |
| country of origin | Guangdong, CHINA |
| brand | Mouhoti |
| Model | MT7846HD, MT7846HD |
| characteristic | Without faucet |
| surface treatment | Plating/Brushing |
| Installation method | Basin on the platform |
| Sink shape | rectangle |
| Number of holes in the sink | Three rows |
| Sink pattern | Single slot |
| Warranty | More than 5 years |
| material | SUS304 |
| thickness | 0.8 + 3.0 mm |
| depth | 220MM |
| Paint color | Blcak/Gold/Rosegolden/Silver |
| filler | Individual/foam/paper corner/tray |
| certificate | CE/CUPC/SABER/ISO 9001:2005; Watermark |
| install | top mount |
| OEM/ODM | supply |
Instock
There are no reviews yet.