Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 2 cm |
| Sexually Suggestive | No |
| Obscene Picture | No |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | N367D10411 |
| Material | COTTON, ModaL, SPANDEX |
| Brand Name | NANJIREN |
| Briefs & Boxers | Boxer Shorts |
| Gender | MEN |
| Color | 5 style |
| Size | L-XXXL |
| Height random | 160-195cm |
| Weight random | 45-90KG |
| Size standard | Chinese Size |
| Fabric | 47%Cotton+45%Model+8%Spandex |
Instock
There are no reviews yet.