Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 40 × 3 cm |
| Carpet Sales | Finished Carpet (piece) |
| Age Group | adults |
| Application | bedroom |
| Pattern Type | Striped |
| Style | Modern Style, Printed |
| Design | ORIENTAL |
| Pattern | PRINTED |
| Use | DOOR, FLOOR, bath, PRAYER, Bar, EXERCISE, CAR, Tablemat, GOLF/高尔夫(电子) |
| Feature | Anti-Slip, Anti-Bacteria, Fade Resistant, Wrinkle-Resistant, Adhesive-Protective, Corrosion-Resistant |
| Technics | Machine Made |
| Material | Suede, Flannel Short Plush |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Name | nana osaki |
| Features | Anti-slip/Anti-bacteria |
| Applicable scenarios | Kitchen/Bathroom/Bedroom/Living room/Doormat/Bar/Exercise/Car/Prayer/Balcony/Shower room |
| SIZE | 40x60cm/50x80cm/40x120cm/60x180cm/120x180cm/custom size |
| Color | Show as pictures |
| Speciality | Lightweight/Durable/Fashionable/Water absorption |
Instock
There are no reviews yet.