Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| NET WT | 20ml |
| Model Number | STG-01 |
| Brand Name | Nailpop |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | NAIL GLUE |
| Type | New Tec-Nail Tips Gel |
| Funtion | Used To Paste Fake Nails and Rhinestones |
| Cured | UV Lamp, LED Lamp |
| Feature | For Fake Nails Manicure Adhesive |
| Feature1 | Long Lasting |
| Feature2 | easy apply, suit for starter and professional |
| Feature3 | No Need Brush, Easy to use |
Instock
There are no reviews yet.