Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 3 cm |
| Ingredient | acrylic |
| Quantity | 1 PC |
| Model Number | SJF-001-1 |
| NET WT | 10g |
| Brand Name | Nailpop |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
| Color | Clear/Nude/Pink/White |
| Using 1 | For French Manicuring |
| Using 2 | For Drawing flower |
| Function 1 | for Nail Carving |
| Function 2 | for Quick Nail Extensions |
| Feature 1 | Smaller Particle Size |
| Feature 2 | Super Light Texture |
| Feature 3 | Clump-Free Finish |
| Feature 4 | Easy Application & Convenient |
| Feature 5 | No UV/LED Lamp Needed |
| Feature 6 | Long-lasting for 28+ days |
Instock
There are no reviews yet.