Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | acetate |
| Quantity | 1 PC |
| Model Number | MD-00X |
| NET WT | 18ml |
| Brand Name | Nailpop |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
Instock
There are no reviews yet.