Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Size | 130mm |
| Material | Acrylic |
| Model Number | Dotting Pen |
| Brand Name | NAILCO |
| Item Type | Dotting Tool |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Nail Accessories Tools | Dotting Tool |
| Dotting Pen Marbleizing Tool | For nail salon use |
| Soak off Gel Nail Polish | Natural Resin |
| Vernis semi permanent | gelpolish |
| Professional Gel Lacquer | For Nail Salon Use |
| gel nagellak | vernis semi permanent uv |
| nail polish | Gel Nail Polish |
| gel lak | gelpolish |
| It needs to apply with | base and no wipe top coat |
| It needs to dry with | UV/LED LAMP |
| More gel polish | builder gel, painting gel, cat eyenail gel, thermo change nail gel |
Instock
There are no reviews yet.