Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 9.2*4.5cm |
| Material | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Makeup Scissor |
Instock
There are no reviews yet.