Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 cm |
| Style | Nail Foil Sticker |
| Quantity | 1/10/20PCS |
| Size | 4*10cm/4*20cm/4*50cm/4*100cm |
| Material | Paper |
| Model Number | NAA-TAA-004 |
| Brand Name | FUMOSIK |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Sticker & Decal |
Instock
There are no reviews yet.