Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 1 cm |
| Quantity | 1pc |
| Size | 7cm*8cm, 2.75*3.14 inch |
| Weight | 32.4g |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | Nail Stammping Plates |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | rolabling |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
| Product Name | Nail Art Stamping Plate |
| Function | Manicure Stamp |
| Nail Art | Nail Printer |
| Nail Stamp | Plates for Stamping |
| Feature 1 | Leaves, Flower, Jewelry, Feather |
| Feature 2 | Cute, Heart, Geometry, Star |
Instock
There are no reviews yet.