Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Quantity | 1 set |
| Size | about 2.3*4.9cm |
| Weight | 12gkg |
| Material | Silicone |
| Model Number | 0001 |
| Template Type | Stamping |
| Item Type | TEMPLATE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.