Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 6 cm |
| Power | 65W |
| Output voltage | other |
| Size | strong 204 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Manicure Machine |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.